Kaip atgaivinti savo langus? Paprasti patarimai

Kaip atgaivinti savo langus? Paprasti patarimai

Visuomet, kai stengiamės papuošti savo namų interjerą, daugiausiai dėmesio skiriame baldams, sienų spalvoms, grindims ir kitiems akivaizdžiai erdvėje matomiems dalykams. Vis gi, nederėtų pamiršti ir langų – juk jie užima didelę dalį kambario. Roletai Kaune ar bet kuriame kitame mieste, užuolaidos, žaliuzės ir kiti aksesuarai gali padėti sukurti išskirtinį interjerą. Taigi, apžvelkime keletą patarimų, kaip originaliai papuošti savo langus.

 

Apsvarstykite žemos palangės idėją

 

Visų pirma, nišoje esantis langas su žema palange – tai puiki galimybė sukurti jaukią, ramią ir šiltą poilsio zoną, kurioje galėtumėte prisėsti su knyga, žurnalu ar tiesiog stebėti krentančius lietaus lašus per langą. Šiam variantui labiausiai tiktų klostinės užuolaidos, nes jos netrukdo prisėsti ant palangės, stilingai atrodo prie pagalvėlių, o šone įsukta lemputė puikiai tiks skaitymui.

 

Kaip interjerą kuria langinės

 

Nors langines galime dažniausiai pamatyti pietų kraštuose, kadangi pastarosios padeda apsaugoti namus nuo kaitrios saulės. Vis dėlto, kaip ir roletai Kaune, ar bet kuriame mieste, užuolaidos ir kitos įprastos langams uždengti skirtos priemonės, langinės yra itin dekoratyvus sprendimas.

 

Jos neužtamsina patalpos, sukuria šviesų žaismą dėl savo armonikinės formos ir leidžia jas iki galo atverti taip įsileidžiant į namus šviesos. Jeigu norite langų interjerą dar labiau išryškinti, langines galite nudažyti ryškiomis, prie interjero derančiomis spalvomis.

 

Roletai – ir praktiška, ir stilinga

 

Nors yra populiaru manyti, jog ryškūs ar įdomesnių atspalvių roletai greitai nublunka, pasirinkus kokybišką tiekėją, šios problemos galima labai lengvai išvengti. Kaip ir užuolaidos, taip ir roletai Kaune ar Vilniuje turi skirtingas paskirtis, į kurias reikėtų atsižvelgti.

 

Jeigu ieškote būdo pasislėpti nuo praeivių akių, rinkitės roletus, kurie yra tamsesni, kadangi šviesesni roletai gali mesti šešėlius. Jeigu jūsų interjeras spalvotas, tuomet, žinoma, ir roletus pasirinkite ryškius ir dekoruotus įdomiais raštais.

 

Nesvarbu, kaip pasirinksite dekoruoti savo langus, bet koks įdomus interjero sprendimas padės išryškinti erdvę ir suteiks jai naujų spalvų bei kurs džiugią nuotaiką.