Ką verta žinoti apie KASKO draudimą

Ką verta žinoti apie KASKO draudimą

KASKO draudimas internetu – itin patogi paslauga, užtikrinanti finansinę apsaugą patekus į avariją arba kitaip apgadinus automobilį. Galbūt šiuo metu kaip tik planuojate jį įsigyti? Tuomet jums gali būti naudinga tam tikra informacija.

 

Apimamos rizikos

 

KASKO draudimas suteikia plačią finansinę apsaugą. Rizikos veiksniai, kuriuos jis apima yra ne tik avarijos. Nuostoliai atlyginami ir nukentėjus nuo ilgapirščių (kai pavagiamas automobilis ar jo detalės) ar vandalų (kai transporto priemonė yra apgadinama). Į draudžiamųjų įvykių sąrašą patenka ir stichinės nelaimės ar kiti nelaimingi atsitikimai.

 

Papildomi privalumai

 

Domina KASKO draudimas internetu, tačiau vis dar abejojate? Tai visiškai suprantama, juk prieš priimant sprendimą norisi detaliai išsiaiškinti visus aspektus. Itin patogu tai, kad ši paslauga suteikia ir kitus privalumus, tokius kaip galimybė pasirinkti sau labiausiai tinkantį draudimo variantą, pakaitinis automobilis, pagalba kelyje ir t. t. Be to, pastaroji teikiama visą parą, visoje sutartyje nurodytoje teritorijoje.

 

Pasirinkus išplėstinį poliso variantą apdraudžiamas ir bagažas. Taip pat automobilyje esantys gyvūnai, transporto priemonės išorėje pritvirtinti daiktai ar įranga. Prireikus apmokamos gelbėjimo priemonės, techninės apžiūros ar salono valymo išlaidos. Taigi, taikoma finansinė apsauga labai plati.

 

Platus paslaugų spektras

 

KASKO draudimas internetu – ne vienintelė paslauga, kuria galima pasinaudoti. Atsižvelgiant į individualius poreikius, yra galimybė įsigyti ir nelaimingų atitikimų, savanorišką civilinės atsakomybės ar automobilio papildomos įrangos draudimą. Daigiau apie tai sužinosite pasikonsultavę su draudimo įmonėje dirbančiais specialistais.

 

Skirtingi apsaugos lygiai

 

Kaip jau buvo užsiminta prieš tai, draudimo apsauga gali būti skirtingų lygių – šiuo atveju netgi keturių. Kuo jis aukštesnis, tuo daugiau privalumų suteikiama. Žinoma, prieš priimant sprendimą, reikėtų atidžiai apgalvoti savo finansines galimybes, automobilio modelį ir pan. Šią sritį išmanantys specialistai gali padėti apsispręsti.

 

Vairuojate ir norite pasirūpinti finansine apsauga avarijos ar kito nelaimingo įvykio metu? Tuomet KASKO draudimas internetu – sumanus pasirinkimas. Ši paslauga suteikia daug privalumų ir leidžia pasirūpinti ramesnėmis kelionėmis. Nepralieskite progos to padaryti ir jūs – tegul važiavimas būna saugus ir be rūpesčių.