Ką reikia žinoti apie dantų implantus?

Ką reikia žinoti apie dantų implantus?

Dantų implantai šiandien domina ne tik senyvo amžiaus žmones – vis dažniau jais domisi ir pakankamai jauni gyventojai. Taip yra dėl pasikeitusio gyvenimo būdo, traumų ar kitų priežasčių. Implantai gali ne tik padidinti pasitikėjimą savimi, tačiau ir pagerinti bendrą gyvenimo kokybę. Jeigu jus domina minėta paslauga, pateikiame dantų implantų kainos, jų tipų ir reikšmės priežastis.

 

Kas yra dantų implantai?

 

Iš pradžių, susipažinkime, kas yra dantų implantai – tai nedideli titaniniai varžteliai, kurie gali pakeisti trūkstamas jūsų dantų šaknis. Kuomet jis prigija, kitas veiksmas yra dantų protezavimas ir danties vainiko atkūrims.

 

Taip pat šie implantai gali pakeisti prarastų dantų šaknis, o tai apsaugo greta esančius dantis nuo pažeidimų. Svarbu paminėti, jog pastarieji yra visiškai nepavojingi kūnui, nes medžiaga puikiai prigija ir nesukelia alergijų.

 

Kodėl reikia dantų implantų?

 

Nors dantų implantų kainos gali pasirodyti pakankamai nemažos, vis dėlto, jų įsidėjimas gali apsaugoti nuo daug rimtesnių pasėkmių bėgant metams. Kuomet burnoje paliekamos tuščios ertmės, didėja apkrova kitiems aplink esantiems dantims, todėl ilgėja valgymo laikas ir prasčiau sukramtomas maistas.

 

Verta paminėti, jog bėganti laikui gali pasirodyti ryškūs burnos ir žandikaulio defektai. Trumpai tariant, implantai padeda išsaugoti veido struktūras, išsaugo šypseną, padeda išvengti kaulo irimo.

 

Kokia gydymo eiga?

 

Pirma, gydytojas diagnozuos, kokį metodą galima jums pritaikyti. Vėliau seks implantacijos procedūra – bus įdedama dirbtinė šaknis ir sekamas jos gijimo laikas, kuris gali trukti iki kelių mėnesių. Svarbu, jog jos tvirtai įaugtų į žandikaulį. Vėliau seka tolimesnė priežiūra.

 

Kokia kaina?

 

Dantų implantų kainos priklauso nuo individualaus paciento atvejo sudėtingumo. Pirmiausia yra sukuriamas dantų implantacijos procedūros planas, kuriame sužymėti visi etapai. Be to, yra keletos skirtingų rūšių implantai, todėl dėl to taip pat skiriasi procedūros kaina.

 

Dantų implantai – neabejotinai atkurs pasitikėjimą ir pagerins gyvenimo kokybę. Jauskitės užtikrintai, mėgaukitės mylimu maistu ir plačiai šypsokitės. Juk gyvenimas tik vienas!