Ką reikėtų žinoti perkant batus internetu?

Ką reikėtų žinoti perkant batus internetu?

Kartais, kai diena yra itin užimta ir visiškai nėra laiko sau, sudėtinga suspėti dar nubėgti į parduotuvę ir rinktis prekes. Visai nesvarbu, ar renkate dovaną draugams, ar renkatės, ką dėvėti sau. Ši problema labiausiai egzistuoja kalbant apie batų apsipirkinėjimą. Šiandieninėje visuomenėje, kai technologijos taip sparčiai eina pirmyn, atsirado būdas, kuris palengvina šį darbą. Tai – apsipirkinėjimas internetu. Tačiau kyla klausimas: ką reikia žinoti prieš apsipirkinėjant tokiu būdu?

 

Svarbiausia – pėdos išsimatavimas

 

Kai yra renkami batai internetu – svarbiausia yra žinoti savo tikslų pėdos ilgį. Dažnai būna atvejis, kai internete „šmežuoja“ pasipiktinimai apie batų apsipirkinėjimą internetu, nes atsisiunčiama tai per mažus arba per didelius batus. Čia geriausia pagelbėja vienas būdas: pasiėmus centimetrą pridėti jį prie pėdos. Išsimatavus savo kojos ilgį, nekils jokių nesusipratimų, nes internetinėse parduotuvės visada galima rasti išmatavimų lentelę. Ten pateikti dydžiai ir išmatavimai centimetrais, todėl žinant savo kojos ilgį, lengvai rasite sau tinkamą ir nekils problemų dėl netinkamo bato išsiuntimo.

 

Grąžinimas – garantuotas

 

Taip pat, kartais gali kilti nedrąsu apsipirkinėti internetu, nes įsivaizduojama, jog atsiųsti batai internetu jau liks visam laikui. Kitaip tariant, užsisakius išsvajotus batus ir gavus ne tai, ko norėtųsi, vis tiek reikia juos nešioti arba mesti laukan – „gi pinigai jau sumokėti“ . Iš tiesų, tai yra netiesa. Šiuolaikinės internetinės parduotuvės mielai pakonsultuoja, suteikia informaciją apie pačius batus ir mielai netikus priima juos atgal bei gražina pinigus. Todėl nereikėtų bijoti, jog netikus batams, tik išmesite pinigus į balą.

 

Pristatymas į namus

 

Taip pat, batų apsipirkinėjimas yra ne tik patogu, dėl to, kad nereikia matuotis, bet dar ir todėl, nes jums juos pristato į namus. Batų parduotuvės puslapyje užsisakinėjant galima pasirinkti skiltį, kad Jūsų išsirinkti batai internetu būtų atvežti ten, kur jūs pageidausite. Todėl negaišite laiko eiti atsiimti prekės į paštą ar paštomatą – gausite juos tiesiai į rankas.

 

Taigi, užsisakinėti batus internetu yra daug patogesnis būdas, negu vaikščiojant ir renkantis batus parduotuvėje. Tai ne tik sutaupo Jūsų laiką, bet ir yra patikimas būdas.