Ką nuveikti rudenį?

Ką nuveikti rudenį?

Ruduo jau įpusėjo, tačiau vis nežinote, ką doro nuveikti? Jaučiate, kad plūsta negatyvios mintys? Norisi per šaltąjį, tamsųjį laikotarpį nuveikti kažką turiningo? Tokiais poreikiais reikia tik džiaugtis. Nesijaudinkite – veikti tikrai yra ką: tinka ir kokie norvegų kalbos kursai, ir sportas, ir kitokios veiklos. Pateikiame kelias idėjas.

 

Metas išmokti rankdarbių

 

Nesvarbu, ar su rankdarbiais jau esate susidūrę, ar apie juos težinote tiek, kad šie parduodami Kaziuko mugėje. Visuomet galite išmėginti jėgas naujoje srityje. Nuo paprasčiausio nėrimo iki drožinėjimo, karoliukų vėrimo ar net keramikos – pasirinkite tai, kas labiausiai prie širdies, ir imkitės savo meninių gebėjimų atskleidimo.

 

Netikėkite stereotipais. Nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar kitokių kriterijų galite imtis mokytis milijono naujų dalykų. Svarbiausia – domėtis ir nebijoti pradėti. Juk su kliūtimis susiduria visi, net ir profesionalai.

 

Imkitės kalbų

 

Kalbinių įgūdžių lavinimas – sritis, kurioje sužibėti taip pat gali visi. Tereikia pasirinkti sau artimą kalbą. Gali padėti ir karjeros galimybės. Pavyzdžiui, norvegų kalbos kursai neabejotinai pravers norintiems prasiskinti kelią Skandinavijos šalyse. Taip pat yra ir su anglų ar net kinų kalba.

 

Nebūtina ruoštis sudėtingiems egzaminams ir testams. Juk kalbos mokymasis gali būti tiesiog malonus, padedantis pažinti kitą šalį savu tempu. Tam tinka kad ir kursai internetu. Nevarykite savęs į kampą, žinoma, nereikia ir visai atleisti vadžių – tiesiog nepamirškite, kad mokymasis neturi būti kančia.

 

Judėkite

 

Ruduo yra puikus metas judėjimui. Tą galima daryti ir lauke – juk atvėsęs oras sportuojant geriau nei prakaitas, mušantis net nepajudėjus iš vietos. Tereikia tinkamai pasiruošti – įsigyti kokybiškos sportinės aprangos, numatyti judėjimo vietą, oro sąlygas.

 

Kaip ir, pavyzdžiui, vokiečių ar norvegų kalbos kursai, sportas padeda suaktyvinti smegenų veiklą, sustiprėti ir pažvelgti į gyvenimą kitu kampu. Kartais tiek tereikia, kad dažniau aplankytų gera nuotaika.

 

Atsirinkite tokią veiklą, kurios imsitės mielai ir kuri teiks daugiausia džiaugsmo. Ryžkitės tokiems pokyčiams – kartais sunkiausia yra pradėti, o tada jau veikia inercijos jėga ir imamasi vis daugiau naudingų naujovių. Tad nėra ko bijoti.