Ką dovanoti darbuotojams Kalėdų proga?

Ką dovanoti darbuotojams Kalėdų proga?

Dovanų paieškos dažniausiai užtrunka nemažai laiko – ypač tuomet, kai neturima idėjų, kas tam žmogui galėtų patikti ir tikti. Ganėtinai dažnai tai pasitaiko ir tuomet, kai vienu metu reikia nupirkti daug dovanų kolektyvui. Taigi, kokius daiktus rinktis, kad jie būtų ne tik patrauklūs, bet ir praktiški.

 

Apranga – populiaru ir praktiška

 

Dovanos darbuotojams gali būti išties įvairios, tačiau prieš jas renkantis, pirmiausiai, patartina atsižvelgti į sezoną. Šiuo atveju – tai žiema. Jos metu ypač vertinama šiluma, jaukumas. Taigi, kodėl gi nepadovanojus jaukaus džemperio, kepurės ar šaliko? Ši apranga lengvai pritaikoma laisvalaikiu, todėl dažniausiai būna panaudojama bent jau namuose.

 

Be to, tiek džemperį, tiek kitus drabužius galima dekoruoti įmonės logotipų ar norimu užrašu – tai suteikia originalumo, išskirtinumo. Taip pat tokia apranga yra veiksminga reprezentacinė priemonė, galinti padidinti įmonės žinomumą.

 

Puodeliai – karšiems gėrimams

 

Jei ir jums aktualios kalėdinės dovanos darbuotojams, kolegoms, rekomenduojama apsvarstyti termo ir paprastus puodelius. Jie praverčia visais metų laikais, o žiemą – tuo labiau. Sėdint prie kompiuterio ar atliekant kitus darbus malonu gurkšnoti karštą arbatą ir žiūrėti pro langą krentančias snaiges. Tai tinkama proga atsipalaiduoti, pailsėti.

 

Kaip ir anksčiau aptartą aprangą, taip ir puodelius galima papuošti norimu paveikslėliu arba užrašu, pavyzdžiui, individualiu palinkėjimu. Tai, be abejonės, turėtų nudžiuginti asmenį, kuris gaus tokią dovaną – nedidelės, tačiau apgalvotos smulkmenos puikus būdas parodyti dėmesį ir rūpestį.

 

Pledas – jaukiems vakarams

 

Dar vienas variantas, tinkantis dovanoti žiemą – pledas. Jis maloniai apgaubia, yra minkštas ir šiltas. Tokios dovanos darbuotojams gali būti naudojamos tiek namuose, tiek darbo aplinkoje. Nuolat sėdint prie kompiuterio ir nejudant dažniausiai pasidaro vėsu, taigi, šiltutis pledas gali labai praversti. Jei norite jam suteikti daugiau originalumo ir reprezentatyvumu, tiesiog dekoruokite jį logotipu ar šūkiu. Tokios detalės patraukliai atrodo ir nuolat primena apie jus.

 

Laiko iki Kalėdų dar tikrai yra, todėl pradėję dovanomis rūpintis iš anksto gali išvengti nereikalingo streso. Norimas priemones paprasta užsisakyti internetu. Belieka nuspręsti – kas tai turėtų būti.