Ilga kelionė autobusu – ką veikti?

Ilga kelionė autobusu – ką veikti?

Turbūt daugeliui teko tą patirti – ilga kelionė į kitą miestą ar kitą šalį tampa varginančiu ir nuobodžiu nuotykiu. Kad kelionės nebūtų tokios nuobodžios, svarbu pasirūpinti veikla, kuri Jus užimtų visos kelionės metu. Pasirinkimų galybė – nuo paprasčiausio knygos skaitymo, iki naktinių kelionių. Šie patarimai ypatingai svarbūs tiems, kuriems aktualūs iš pajūrio važiuojantys į tolimus taškus autobusai į Kauną ar i Vilnių. Taigi, ką veikti autobuse?

 

Nusimaukite batus

 

Kelionę pradėkite nuo patogaus įsitaisymo sėdynėje. Jeigu tai šaltasis metų laikotarpis – būtinai nusirenkite šiltą striukę, nusiimkite kepurę, šaliką ir pirštines. Autobusuose paprastai nebūna šalta, todėl nėra reikalo prakaituoti visos kelionės metu. Taip pat rekomenduojama nusimauti batus. Leiskite savo kojoms kvėpuoti ir nelaikykite jų batuose. Nusimovus batus atsiveria naujos įsitaisymo galimybės – galite užsikelti kojas ant sėdynės arba kitaip įsipatoginti, bet kuriuo atveju tai išeis tik į naudą.

 

Pasirūpinkite patogumais

 

Priklausomai nuo kelionės trukmės galite pasirūpinti tokiais patogumais kaip pagalvė ar užklotas. Ilgos kelionės autobusu gali tapti tikru iššūkiu Jūsų sprandui ar nugarai, todėl vertėtų apsvarstyti pagalvės poreikį kelionėje. Nors autobusai į Kauną ar į Vilnių paprastai yra pakankamai nauji ir modernūs ir yra gerai šildomi, pagal poreikį galite pasiimti užklotą, jog susikurtumėte jaukią aplinką kelionės metu.

 

Pasinaudokite nemokamu internetu

 

Modernūs tarpmiestiniai bei tarptautiniai autobusai siūlo nemokamo bevielio interneto paslaugas. Naudodamiesi nemokamu internetu galite atlikti įvairius darbus kompiuteriu, telefonu ar planšete. Šalia to, moderniuose keleivių vežimo kompanijų autobusuose yra įrengti multimedijos centrai, kuriuose galima žiūrėti įvairius filmus, serialus, skaityti leidinius bei klausytis muzikos. Nebijokite, jog Jūsų įrenginys išsikraus, šalia esantis elektros lizdas kelionės metu pakraus mobilųjį telefoną ar kompiuterį, todėl nesinaudoti nemokamu bevieliu internetu tiesiog nelieka prasmės.

 

Pasirūpinkite užkandžiais bei gėrimais

 

Paprastai tarpmiestiniais autobusai į Kauną, Vilnių ar Klaipėdą sustojimų kelionės metu nedaro, todėl vertėtų pasirūpinti vandeniu ir minimaliais užkandžiais, kad kelionė netaptų nemalonia. Kartu su savimi rekomenduojama turėti bent jau pusė litro vandens buteliuką ir vieną nedidelį šokoladuką, kad kelionės metu jaustumėtės minimaliai sotūs.

 

Atsižvelgus į šiuos patarimus kelionės neturėtų būti tokia varginanti. Pasinaudojus internetu, paskaičius knygą ir paklausius muzikos kelionės tikslą turėtumėte pasiekti maloniai bei per daug nepavargę.