Idėjos jai Valentino dienos proga

Idėjos jai Valentino dienos proga

Atėjęs vasaris su savimi kartu atsineša keletą vyrams reikšmingų įvykių: „Čempionų lygos“ sugrįžimą ir, kad ir kaip būtų keista, šv. Valentino dieną. Žinoma, nepriimkite šio juokelio giliai į širdį – žinome, kad ne kiekvienam šie dalykai yra aktualūs. Visgi, jei turite antrąją pusę (futbolo fanus šįkart, deja, nuliūdinsime), pateiksime keletą šaunių idėjų, kad meilės dieną neliktumėte it musę kandę.

Atkartokite pirmąjį pasimatymą

 

Šis būdas – išties smagus ir romantiškas, ypač, jeigu kartu esate jau nemažą laiko tarpą. Dar dabar prisimenate jaudulį ir prakaituojančius delnus? Kodėl nepakartojus pirmojo pasimatymo, tačiau išvengiant pojūčio, jog širdis tuoj nusiris į kulnus? Taip galite parodyti, kad vertinate laiką kartu ir žavitės savo antrąja puse ne mažiau, nei anuomet.

 

Praleiskite dieną lovoje

 

Kodėl gi ne? Prezervatyvai juk patys nesusinaudos! Jeigu turite galimybę visus darbus numesti į šoną, išjungti telefonus ir tiesiog mėgautis vienas kito artumu, būtinai tuo pasinaudokite. Kartais tokių akimirkų nuolatiniu skubėjimu paženklintame pasaulyje trūksta labiausiai.

 

Išbandykite tai, ko dar nesate darę

 

Leistis į avantiūras – puiki galimybė sužinoti daugiau apie savo partnerį ir sustiprinti ryšį su juo. Abu bijote čiuožinėti su pačiūžomis? Tuomet pasiryžkite įveikti save ir išbandykite šią veiklą kartu. Galbūt tai taps Jūsų nauju pomėgiu ar tiesiog padės smagiai praleisti vakarą.

 

Įsigykite seksualių rūbų ar sekso reikmenų

 

Čia negali būti jokių tabu. Seksualūs naktiniai, apatinis trikotažas ar net skonį turintys prezervatyvai – visa tai gali kaip reikiant įkaitinti tiek Jus, tiek Jūsų mylimąją ir Valentino dienos naktį paversti nepakartojama. Jei rasite kažką itin viliojančio, tai galės įnešti įvairovės ir į kasdienį seksualinį gyvenimą.

 

Užsakykite atpalaiduojantį savaitgalį dviems

 

Poilsio niekuomet nebus per daug. Užsakykite puikų savaitgalį dviems norimame SPA centre ir nevaržomai poilsiaukite. Masažai, vonios ir kitos procedūros pašalins susikaupusį stresą ir kasdienis gyvenimas nušvis visiškai kitomis spalvomis, o rutina ims varginti mažiau.

 

Neoficialiais statistiniais duomenimis, Valentino dienos vakaras labai dažnai baigiasi, manau, patys puikiai žinote kuo. Aistros įkarštyje nepamirškite, kad prezervatyvai bei kitos apsisaugojimo priemonės padės išvengti nenumatytų bėdų.