Į klasiką įeinantis žaidimas – Fallout 4

Į klasiką įeinantis žaidimas – Fallout 4

Sveiki atvykę į Fallout 4. Tai penktasis Bethesda kompanijos leidinys Fallout serijoje, kuris vėl stebins viso pasaulio fanus savo unikalia atmosfera, itin plačiu tyrinėjamu pasauliu ir galybe užduočių bei tikslų kuriuos žaidėjo kontroliuojamas pagrindinis veikėjas turės įvykdyti žaidimo eigoje. Fallout 4 pasaulis neleis tau snausti, kiekvieną tavo žingsnį lydės nuolatinė įtampa ir neišdildomas nerimo jausmas. Įsigyk šį futuristinį perliuką ir mėgaukis viskuo, ką jis gali pasiūlyti – mėgautis tikrai yra kuo.

Tapk apokaliptinio pasaulio herojumi


Pasiruošk, nes Tu esi „vienintelis išlikęs‘‘ po termo-branduolinio sprogimo nušlavusio visa kas gyva nuo žemės paviršiaus. Kartu su savo žmona ir kūdikiu, jūs išvengėte pirminės sprogimo bangos radę kelią į 111-tą saugyklą. Prabėgus serijai metų, saugus, bet Įkalintas kriogeninėje kameroje tu pabundi ir matai, kaip yra nužudoma tavo žmona ir pagrobiamas tavo kūdikis, negalėdamas nieko padaryti ir vis dar veikiamas kriogeninio rėžimo vėl užmerki akis.


Fallout 4 yra ne tik žaidimas, tai intensyvi jungtinė patirtis, kurią žaidėjas išgyvens kartu su pagrindiniu veikėju. Veiksmas peršoka „X“ metais į priėkį. Kriogeninės kameros techninė sistema sugenda ir tu esi priverstinai atgaivinamas. Kupinas keršto tu išeini iš 111-tos saugyklos į nebeatpažįstamai pasikeitusį pasaulį, kurį kažkada vadinai savo namais. Ir taip prasideda tavo nuotykis ties nežinomybe, kupinas veiksmo, pavojų, išskirtinių veikėjų ir įspūdžių pranokstančių aukščiausius tavo lūkesčius.

Pasirinkite savo žaidimo stilių


Fallout 4 veiksmo RPG galima žaisti tiek iš pirmo, tiek iš trečio asmens perspektyvos priklausomai nuo žaidėjo poreikių. Tai yra žaidimas kuriame tu kovosi, daug kovosi. Susumavus, žaidimas siūlo virš penkiasdešimt skirtingų ginklų tipų ir kiek daugiau nei septynis šimtus unikalių modifikacijų jiems. Patirk neeilinius susirėmimus, kuriuose galioja tik viena taisyklė: jeigu nori gyventi, šauk kol neiššovė kažkas kitas.


Fallout 4 nesibaigia ties paskutinėmis istorijos užduotimis. Tavo kontroliuojamas veikėjas neturi lygio apribojimų, o supantis pasaulis nestoja stebinti supančiu unikalumu ir pulsuojančia vidine ekosistema. Trys stipriausi šio žaidimo aspektai yra: absoliuti saviraiškos laisvė, perteikta per platų kūrybinį spektrą, išskirtinės kovos per kurias žaidėjas gali sulėtinti laiką ir taikytis į pasirinktas priešo galūnes, bei kvapą gniaužiančią istoriją apie ribas, ir kiek toli jas galima peržengti iki kol nebelieka žmogiškumo.