Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis virtuvės baldus?

Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis virtuvės baldus?

Tvarkinga, patogiai išdėstyta ir, žinoma, stilinga virtuvė yra būtina kiekvienuose namuose ir to papildomai akcentuoti net nereikia. Ieškant naujų virtuvės baldų, norime, kad erdvė atrodytų patraukliai, būtų efektyviai išnaudota ir patogi, jeigu joje tektų praleisti keletą valandų gaminant įvairiausius patiekalus visai šeimai. Pastebint tendenciją, jog virtuvė nebėra tiesiog atskirtas kambarys namų kampe. Šiandien nemažai savininkų renkasi virtuves, sujungtas su svetaine ar valgomuoju. Tad kaip išsirinkti baldus, kurie padės sukurti tokią virtuvę, kokios norite?

Pradėkite nuo išmatavimų

Jeigu norite, kad virtuvės komplektas ar stalas atrodytų puikiai, pirmiausia reikėtų pradėti nuo virtuvės išplanavimo ir matmenų. Žinodami savo virtuvės ypatumus, galėsite tinkamai pasirinkti baldų išdėstymą, jų dydį ir proporcijas. Kvadrato ar stačiakampio formos virtuvę turintys gyventojai gali lengviau atsipūsti, nes tokias virtuves apstatyti yra gerokai lengviau. Kaip bebūtų, ne visi turi tokią prabangą ir tuomet tenka galvą pasukti kiek labiau – ieškoti daugiafunkcinių ar net transformuojamų baldų, jeigu kambario forma neįprasta arba labai ankšta.

Nuspręskite, ką ir kiek norėsite sutalpinti

Nuo to, kiek daiktų reikės sutalpinti, nemažai priklausys ir virtuvės baldų pasirinkimas. Net jeigu ir tiksliai žinote, kas turės būti sutalpinama, vertėtų rinktis šiek tiek daugiau papildomos vietos turinčius baldus. Virtuvės komplektas su per mažai talpinimui skirtos vietos nebus lengvai ir pigiai pakeičiamas, tad atsižvelkite į tai, jog ateityje galite įsigyti naujų virtuvės priemonių, kurioms reikės rasti vietą ir sudėti tvarkingai.

Apgalvokite medžiagų pasirinkimą

Medžiagos, iš kurių bus pagaminti virtuvės baldai, pagrinde nulems du dalykus: estetiką ir ilgaamžiškumą. Jeigu norėsite suderinti abu šiuos dalykus, būkite pasiruošę mokėti daugiau. Visgi, tai yra puiki investicija į ateitį – juk vargu, ar baldus norėsite keisti kas porą metų. Įprastai, natūralaus medžio baldai yra kokybiški ir patrauklūs, todėl juos renkamasi itin dažnai.

Spalvų paletė

Spalvos, kurios dominuos virtuvės interjere, – labai individualus pasirinkimas. Baltas virtuvės komplektas visuomet atrodys klasiškai ir prie jo bus nesudėtinga derinti kitus baldus bei spalvas. Žinoma, jeigu norite įnešti daugiau spalvų, virtuvė, ko gero, viena palankiausių erdvių namuose tai daryti. Tačiau vertėtų pirma nuspręsti, kokių spalvų virtuvėje norėsite ir tik tuomet ieškoti baldų.

Tikimės, kad šie patarimai padės Jums rasti tinkamus baldus savo virtuvei ir sukurti išskirtinį bei visus lūkesčius atitinkantį interjerą.