Didžiausios maisto gaminimo klaidos

Didžiausios maisto gaminimo klaidos

Kad ir kaip žmogus mėgtų gaminti maistą, didelė tikimybė, kad tai darydamas jis ne kartą suklys. Tai yra visiškai normalu ir tikrai neverta smerkimo. Be to, nemaža dalis klaidų yra gana paprastai išsprendžiamos. Kaip teigia Zana.lt atstovai, geras puodų rinkinys, buitinė įranga, kiti reikmenys ir taisyklių laikymasis – patikimi sprendimai norint išvengti klaidų.

Klaida Nr. 1. Improvizacija ne laiku

 

Kartais mes visi norime ištrūkti iš taisyklių rėmų. Maistas iš tiesų yra vieta kūrybai, tad normalu, jog kartais smagu paišdykauti, paeksperimentuoti su skirtingais produktais, technikomis. Visgi tai reikia daryti tik įsitikinus, kad veiksmai ir priemonės yra tinkami. Jei nesilaikysite recepte nurodytos eigos ar produktų kiekių, galite paprasčiausiai sugadinti visą patiekalą. Tad net ir žaismingą riziką reikia gerai pasverti.

 

Klaida Nr. 2. Netinkamos priemonės

 

Normalu virtuvėje suktis su tuo, ką turime. Nemažą dalį dalykų galima pakeisti kitais – tai būdinga ir produktams, ir priemonėms. Visgi kartais be tinkamos įrangos ar prietaisų išsisukti tiesiog neįmanoma.

 

Zana.lt komanda dažnai pastebi, kad net ir puodų rinkinys gali turėti maisto skoniui lemiamos reikšmės. Jei pagal receptą reikia naudoti būtent ketaus indus, taip ir darykite – bus sunku išmatuoti, kiek laiko patiekalas keps ar virs kito tipo puode, keptuvėje. Be to, tai gali turėti įtakos pačiam patiekalo skoniui. Lygiai taip pat nemėginkite didelio kiekio produktų smulkinti rankiniu būdu ar naudodami rankinį smulkintuvą: ir patys greitai pavargsite, ir ne tokia galinga įranga suges.

 

Klaida Nr. 3. Netinkami produktai

 

Atrodytų, kas čia tokio – vietoje saldžių bulvių naudoti paprastas, vietoje migdolų miltų – kvietinius, vietoje rudojo cukraus – baltąjį. Visgi kiekviena pakeista detalė nulemia ir kitokį galutinį rezultatą. Nereikėtų naudoti visiškai kitokių produktų, nes taip patiekalo skonį tiesiog sugadinsite.

 

Jei reikiami produktai brangūs, tiesiog palaukite akcijos ar išpardavimo ir įsigykite jų daugiau. Taip pat taupyti padeda pirkimas internetu. O jei ruošiatės ypatingai šventei, pagalvokite, ar svečiai ir jūs patys tikrai nesate verti geresnio skonio.

 

Kokybiškų puodų rinkinys, įsigytas Zana.lt, tinkami produktai ir jų kiekiai, atidumas taisyklėms ir receptūrai, ir tiesiog patirtis – tai, kas padeda ne tik mėgautis maistu, bet ir jį lengvai, maloniai pagaminti. Na, o jei nėra laiko ar nepasisekė, vakarėliui galima pasinaudoti ir kitais sprendimais.