Didžiausi išskleidžiamo stalo privalumai

Didžiausi išskleidžiamo stalo privalumai

Kiekvienas žmogus namuose siekia maksimalaus galimo komforto, todėl ir kuriami baldai šiandien – modernūs, kintantys, atliekantys kelias funkcijas vienu metu. Jei paverčia namus šiek tiek išmanesniais, šiek modernesniais ir gerokai patogesniais. Vienas iš tokių baldų – išskleidžiamas stalas, siūlomas „Smart baldai“. Jo pritaikymas namuose – ypatingai lengvas. Ir šįkart mes pateikiame net kelias priežastis, kurios paskatins apsvarstyti išskleidžiamo stalo poreikį Jūsų namuose.

Daugiafunkcinis baldas

Vienas geriausių dalykų, kalbant apie išskleidžiamus stalus, tai platus jų pasirinkimas. Tačiau dar labiau dėmesį atkreipti skatinama į šio tipo stalų daugiafunkcinį naudojimą. Prisiminkite visas situacijas, kai galvojote, kad Jums reikia namuose naujo stalo, nes prie esamo niekaip nesutelpate šeimos vakarienei, o darbui turimas stalas tiesiog per žemas. Arba per aukštas. Arba per sunkus transportuoti, o darbuotis svetainėje ar valgomojo zonoje kažkaip nesinori. Daugiafunkcis išskleidžiamas stalas gali padėti pamiršti tokias problemas. Vienas stalas gali puikiai tikti ir standartinei šeimos vakarienei, ir nugaros nevarginančiam darbui, ir didesnę šventę namuose organizuojant. Kaip daug kartų mums minėjo išmanių baldų parduotuvės Smartbaldai.lt atstovai, šis stalas gali labai lengvai paversti kasdienybe daug paprastesne.

Papildo interjerą modernumu

Kartais labai norisi vienokio ar kitokio naujo akcento namuose, bet juk dėl naujovėms lengvai pasiduodančios nuotaikos, nesiimsite perdažyti namų sienų ar kardinaliai keisti interjero. Modernumas slypi detalėse – tai vienas iš esminių išskleidžiamų stalų akcentų. Modernios gali būti stalo kojelės ar išskleidimo mechanizmas. Tai mažos detalės, turinčios didelę įtaką bendrai namų nuotaikai ir interjerui.

Lengva pritaikyti tiek šiuolaikiškame, tiek klasikiniam interjere

Daug, tikrai daug žmonių suabejoja, kad iš „Smart baldai“ nusižiūrėtas išskleidžiamas stalas tiks jų namuose. Dažniausiai viskas priklauso nuo požiūrio, tačiau išskleidžiami stalai žvelgiant į jų išorinį dizainą nėra tokie išskirtiniai. Juos nesunku suderinti tiek su moderniais, tiek su klasikiniais interjero akcentais. Tereikia daugiau dėmesio skirti detalėms. Pavyzdžiui, klasikai tinka įmantrios kojelės, šiuolaikiškam interjerui – stiklinis stalviršis. O kartais šie stalai tiesiog virsta akcentais, kuriais sunku atsižavėti.

Ypatingai lengvas valdymas

Ne, išskleidžiami stalai dar nėra valdomi nuotoliniu būdu paspaudus pultelio mygtuką, tačiau išskleisti stalą vis tiek nėra sudėtinga. Priklausomai nuo išskleidimo mechanizmo, gali reikėti šiek tiek truktelėti stalo šonus, kad atsiverti vidinė išskleidimo plokštė arba paslinkti stalo kojas ir taip įtarpuoti iš šono išimtą specialią paviršiaus plotui padidinti skirtą plokštę. Valdymas ypatingai lengvas, tačiau tuo pačiu apsaugotas nuo mažų vaikų, kad iškleidžiamas stalas netaptų nelaimės priežastimi.

Taupo vietą

Paskutinis, tačiau ne mažiau dėmesio susilaukiantis privalumas. Išskleidžiami stalai taupo namuose vietą. Kaip? Labai paprastai. Jums nebereikia trijų skirtingų stalų skirtingose namų zonose tam, kad galėtumėte patogiai dirbti, mokytis, valgyti, žaisti stalo žaidimus ar ruošti šventinę vakarienę. Pagal poreikį, ant išskleidžiamo stalo, nustačius reikalingą plotį, galima daryti viską. O namuose nereikia ieškoti papildomos vietos, kur įtaisyti dar vieną staliuką kavai.

Išskleidžiami stalai – tai paprastas, jaukus ir praktiškas sprendimas, siekiant ne tik atnaujinti interjerą, bet ir džiaugtis stilingais, funkcionaliais ir moderniais namais. Vienas naujas baldas – visiškai kitas komforto lygis. Atraskite šiuos stalus ir išbandykite jų privalumus patys.