Dažniausiai pasitaikančios sunkvežimių problemos

Dažniausiai pasitaikančios sunkvežimių problemos

Deja, bet kalbant apie transportą ir pervežimą, sunkvežimių gedimai yra būtinas blogis. Ir kuo ilgiau jie nėra taisomi, tuo daugiau pinigų prarandate būtent Jūs. Todėl itin naudingas sunkvežimių servisas, kurį siūlo tokios įmonės kaip Salvis.lt, kur suteikiama visa reikiama transporto priemonės apžiūra, palaikoma optimali jo būsena, pašalinamos visos problemos. Čia galima apsilankyti esant bet kokiam gedimui, ar jei kyla įtarimas, kad kažkuri dalis dirba ne visu pajėgumu. Tačiau kokios yra dažniausiai pasitaikančios sunkvežimių problemos? Tai aptariame žemiau.

 

Variklio perkaitimas

 

Dėl to gali nukentėti tiek vairuotojai, tiek operatoriai. Problema gali būti išpūstas tarpiklis ar kokia mechanizmo dalis, susijusi su degalų baku. Nepaisant to, jei šis trukdis nėra kuo anksčiau pašalinamas, laikui bėgant tai gali sukelti pačio variklio gedimą. Bendradarbiavimas su technikos priežiūros specialistu yra itin svarbus norint atpažinti ir pašalinti Jūsų transporto priemonės perkaitimo požymius. Ilgainiui tai užkirs kelią nesėkmei kritiniu metu.

 

Neužsiveda starteris

 

Salvis.lt specialistai, kurių specialybė sunkvežimių servisas, pažymi, kad ši problema dažna esant itin šaltai temperatūrai. Norėdami nustatyti būsimą šios detalės našumą, žiemos sezono pradžioje reikėtų peržiūrėti jo mechanizmą.

 

Aiškius trikdžių požymius greičiausiai pirmiausia pastebės operatorius, o tai iš esmės bus uždegimo problema. Todėl jiems rekomenduojama patarti variklio uždegimo metu išjungti nereikalingus komponentus, pavyzdžiui, radijo imtuvą.

 

Stabdžių skysčio nutekėjimas ir stabdžių neveikimas

 

Dėl didesnio krovinių kiekio, daugelis sunkvežimių susiduria su šia problema. Stabdžiai gali sugesti net jei transporto priemonė nebuvo deramai prižiūrima kasdien ar kraštutiniais atvejais. Iš kitos pusės, jei tai atsitinka, visa stabdžių sistema turėtų veikti kaip įprasta, o veikimą praranda tik paveikiamas stabdis. Tai vis dar leidžia vairuotojui sustabdyti sunkvežimį kritiniu momentu. Tačiau Salvis.lt pastebi, kad tai įrodo, koks svarbus reguliarus sunkvežimių servisas ir gera stabdžių priežiūros strategija.

 

Kai kyla bet koks įtarimas, kad sunkvežimis dėl problemos ar sistemos gedimo neveikia visu pajėgumu, stipriai rekomenduojama apsilankyti servise, įvykdyti transporto priemonės apžiūrą. Taip laiku aptiksite visus įmanomus gedimus bei išvengsite rimtesnių problemų ir net nelaimingų atsitikimų.