Atšvaitų svarba ir jų galimybės

Atšvaitų svarba ir jų galimybės

Žiemos laikotarpiu yra ypač svarbu pasirūpinti savo ir kitų saugumu tamsiuoju paros metu. Šiuo laikotarpiu, į darbus ir mokyklas bei iš jų, keliaujama jau sutemus, dėl ko būtina laikytis ne tik saugaus eismo taisyklių, bet ir segėti atšvaitus. Štai keli atšvaitų tipai ir segėjimo galimybės.

Išsirinkite norimą formą ir dydį

Dabar galima rasti įvairių formų, dydžio ir spalvų atšvaitų. Naršydami po įvairias internetines parduotuves, pastebime, kad galima rinktis skirtingo veikimo atšvaitus, pavyzdžiui, mirksintys atšvaitai su logotipu, kuriais prekiauja „Logobalt“ spaudos įmonė. Led švieselė įmontuota atšvaito viduje nuolat mirksi, todėl suteikia puikias sąlygas pastebėti pėsčiąjį net ir sunkiausiomis oro sąlygomis.

Tarp skirtingų atšvaitų, šiandien galime rasti ir lanksčius pakabinamus atšvaitus. Įdomus dalykas yra tas, kad šie atšvaitai gali būti pagaminami pagal individualų užsakymą ir norimą formą. Galbūt norite vaisiaus ar gyvūnėlio formos atšvaito – tad kodėl gi ne?

Atšvaitai gali būti išskirtiniai

Sulankstomas atšvaitas vienas populiaresnių produktų, kuris skiriasi ne tik dydžiais, bet ir spalvomis. Tai ypač patogi priemonė, nes ją galima dėvėti tiek ant kojos, rankos tiek ant kuprinės. Šie atšvaitai su logotipu tai pat gali būti užsakomi pagal individualų užsakymą iš „Logobalt“.

Plastikiniai pakabinami atšvaitai išsiskiria savo žaismingumu. Jie gali būti pasirenkami iš kelių spalvų bei formų. Pakabinamas atšvaitas ne tik žaismingai atrodantis aksesuaras, bet ir patogu kabinti bet kurioje vietoje.

Patarimai pabaigai

Taip pat atminkite, kad atšvaitai turėtų būti kabinami pusėje prieš vykstantį kelio eismą. Tokiu būdų, vairuotojai geriau pastebės atšvaitą ir jus. Tamsiuoju paros metu nepamirškite kartu su savimi nešiotis atšvaito,. Atminkite, kad atšvaitai su logotipu gali būti užsakomi ir pagal individualius užsakymus su viena iš spaudos įmonių, kaip „Logobalt“.