Atraskite erdvę namuose iš naujo

Atraskite erdvę namuose iš naujo

Geras poilsis yra labai svarbus kiekvienam iš mūsų, todėl turėtumėme skirti tam prioritetą. Kaip bebūtų, dėl vietos stokos ne visi gali turėti didelę lovą, kurioje kokybiškai išsimiegotų. Taupant erdvę dažnai pasirenkama gerokai mažesnių matmenų lova, o ji nesuteikia tokio komforto ir ryte tenka atsibusti pavargusiems ar blogos nuotaikos. Tam, kad iš lovos išliptumėte teisinga koja ir kartu sutaupytumėte vietos, sprendimas jau yra.

Daugiafunkcinių ir nestandartinių baldų banga užliejo baldų rinką ir jie tapo populiarūs ne tik norinčiųjų išsiskirti, bet ir erdvės pojūčio išsiilgusiųjų tarpe. Tai baldai, kurie suderina keletą baldų funkcijų viename, ir kartu gali moderniai papuošti Jūsų interjerą. Spinta-lova puikus to pavyzdys.

Lova spintoje – kas tai?

Atrodo, kad dar visai neseniai tokį baldų dizainą galėjome įsivaizduoti filmų apie šnipus scenarijuose, tačiau šiandien tai yra ergonomiška ir itin funkcionali realybė. Lova spintoje leis sutaupyti vietos ten, kur jos žūtbūt reikia. Ypatingai tai aktualu gyvenantiems butuose, kuriuose nėra atskiro miegamojo kambario. Jeigu miegate svetainėje, lovą, esančią spintoje, galėsite visiškai paslėpti dienos metu ir turėti daugiau erdvės susitikimams ar kitai veiklai – taip kelios skirtingos funkcijos nekliudys viena kitai. Atėjus metui miegoti, tiesiog nuleisite ją – pakėlimo ir nuleidimo mechanizmas yra nesudėtingas ir patvarus, jis neleidžia lovai tiesiog iškristi iš spintos.

Kai reikia kelių dalykų viename

Spinta-lova suteiks puikų poilsį, kadangi pagal šį principą pagaminta lova bus pakankamai plati, joje puikiai išsimiegos du žmonės. Taip pat galėsite išsirinkti ir norimą čiužinį, nes spintos rėmas yra gana gilus. Galite rinktis ir tai, kaip atrodys Jūsų spinta – ar norėsite, kad ji labiau primintų komodą, turėtų daugiau atvirų lentynų bei spintelių, ar įprastą spintą. Lentynos pagamintos taip, kad ištraukiant lovą išlaikytų visus daiktus savo vietose.

Be to, galima pasirinkti iš daugelio atspalvių, paviršių medžiagiškumo. Kitaip tariant, šis baldas yra ne tik funkcionalus, bet ir lengvai priderinamas prie bendro Jūsų interjero. Svečiai nė neįtars, jog savo viduje ši moderni spinta talpina ir lovą!

Spinta-lova gali tapti nauju funkcionaliu pagalbininku Jūsų namuose, kuri taupys vietą ir savo dizainu papuoš bet kurį kambarį. Tai yra šiuolaikiškas ir praktiškas būdas atrasti erdvę namuose iš naujo.