Ar populiarios AEG orkaitės?

Ar populiarios AEG orkaitės?

pexels-photo-213162

Elektrinė AEG  orkaitė su konvekcija – tai puikus ir nepamainomas dalykas buitinės technikos srityje. Ne paslaptis, kad šiais laikais visi grįžtame prie natūralumo: propaguojame sveiką, naminį maistą, daugiau rūpinamės savimi, sportuojame, gyvename judresnį gyvenimą, atsisakome ,,nesveiko“ maisto. Sveikai, skaniai maitinsime savo šeimą, jeigu maistą gaminsime AEG orkaitėje. Dėl konvekcijos AEG orkaitėje galite tolygiai ir greitai iškepti sultingą mėsą (lyg ant iešmo), įvairius pyragus, o taip pat – kepti šiuos abu patiekalus vienu metu, skirtingose orkaitės lentynose. Ventiliatorius tolygiai paskirsto karštį visoje AEG orkaitėje, todėl galima ne tik gaminti įvairius patiekalus, bet ir atšildyti, džiovinti maisto produktus. Šią AEG orkaitę galima montuoti drauge su elektrine arba dujine kaitlente ir ji puikiai atrodys Jūsų virtuvės interjere. Elektroninis valdymas (mygtukai) + sukamieji reguliatoriai suteikia AEG orkaitei patrauklumo, praktiškumo ir patikimumo savybes.

„AEG “ orkaitė valdoma elektroniniu būdu – spausdami mygtukus išrinksite reikiamą gaminimo laiką, o patogiomis sukamosiomis rankenėlėmis bus lengva keisti temperatūros ir gaminimo režimų nustatymus. Dėl „AEG orkaitėje esančio elektroninio laikmačio nebereikia nuolatos dirsčioti į laikrodį ir skaičiuoti minučių. Laikmatis praneš, kai maisto gaminimas bus baigtas.

Teleskopiniai bėgeliai – dar vienas AEG orkaitės privalumas. AEG  orkaitėje  įrengti vieno lygio teleskopiniai bėgeliai, todėl nebebijosite nusideginti palietę AEG orkaitę ar kepimo skardą, kai norėsite išimti patiekalą arba tikrinsite, kaip jis kepa. Dėl teleskopinių bėgelių (pavažų) kepimo skardas galima ištraukti viename lygyje su atidarytomis durelėmis, todėl patiekalas bus tiesiai priešais Jus.  Dar viena naujovė ir didelis privalumas AEG orkaitėje yra valdymo blokavimas – „Apsauga nuo vaikų“. „Apsaugos nuo vaikų“ funkcija užblokuoja „AEG  orkaitės valdymo skydelį, todėl vaikai negalės netyčia pakeisti ar nutraukti Jūsų pasirinktų orkaitės veikimo programų.

Grilis – AEG  orkaitėje įjunkite grilį ir namuose lyg ant žarijų galėsite gaminti mėgstamus didkepsnius, žuvį ar daržoves. Aukšta temperatūra patiekalą veikia iš viršaus, todėl jis išlieka minkštas ir sultingas viduje, bet iškepęs, su traškia plutele išorėje.

Savaiminis pirolizinis išsivalymas – AEG orkaitės kamera išsivalo pati dėl pirolizės technologijos. Išsivalymas vyksta kamerai įkaitus iki labai aukštos temperatūros, tuomet visi riebalai ir nešvarumai tiesiog pavirsta pelenais, kuriuos bus lengva išvalyti drėgna šluoste, kai orkaitė atvės. Vykstant savaiminiam pirolizės išsivalymui, AEG orkaitės durys pačios užsiblokuoja, todėl Jūs ir Jūsų vaikai bus saugūs.

Ketvirti metai kai namuose naudojama AEG orkaitė. Nekeistume į jokią kitą alternatyvą. AEG orkaitė  visuomet yra švari, o ją nuvalyti užtenka su drėgna šluoste. AEG orkaitė greitai užverda, gerai kepa. Vienintelis minusas, kad kartais įjungus „max – 9“ ar „turbo“ rėžimus iš po puodo dugno girdimas zyzimas/cypimas.  AEG elektrinė orkaitė neturi jokių minusų. Neverta žaisti ir terliotis su kitomis kaitlentėmis.