Akumuliatorinių įrankių nauda sodo darbuose

Akumuliatorinių įrankių nauda sodo darbuose

Kiekvienas nori, kad darbas sode būtų paprastas, lengvas ir neužimantis daug laiko, tačiau iš tiesų taip niekada nebūna. Darbus mums palengvina nebent benzininiai ir akumuliatoriniai įrankiai. Tačiau dėl jų taip pat dažnai kyla nemažai klausimų – kokius rinktis, kada ir kur jų reikia, iš kur pirkti? Į visus šiuos klausimus mes tuoj atsakysime, o taip pat pateiksime kelis patarimus, kaip juos prižiūrėti.

Akumuliatorinių įrankių privalumai

Dažnas vis dar renkasi benzinu varomus įrankius, manydamas, kad jie yra efektyvesni. Tačiau tuo pačiu neretas šiandien pagalvoja ir aplinkos taršą, vienas iš akumuliatorinių įrankių suteikiamų privalumų – jokio neigiamo poveikio aplinkai. Ekologija pamažu iš mados pereina prie pagrindinio poreikio, tad jo šiandien pradeda ieškoti kiekvienoje įmanomoje srityje. Net ir sodo tvarkyme.

Kitas privalumas, kurį suteikia akumuliatoriniai įrankiai – itin patogus naudojimas. Įranga, kuri veikia su pakraunamu akumuliatoriumi yra daug lengvesnė nei benzininiai įrankiai, tad juos lengva transportuoti, o ir darbas su jais daug lengvesnis. Nesvarbu ar tai bus pjūklas medžiams genėti, ar žoliapjovė.

Dar vienas akcentas, kurį privalu pabrėžti – mažesnis triukšmas. Esame tikri, kad kiekvienas nors kartą yra susipykęs su kaimynais dėl įrangos pernelyg keliamo triukšmo. Ypač, kai darbai atliekami savaitgaliais, kada kaimynai nori ilsėtis. O sodo darbai juk nelaukia. Tad jei norite išsaugoti ar pagerinti santykius su savo kaimynais, akumuliatoriniai įrankiai sodo darbams – vienas iš būdų tai padaryti.

Kokius įrankius rinktis sodo darbams?

Iš tiesų, sode gali prireikti daug įvairiausių įrankių, tačiau tai stipriai priklauso ir nuo to, kokius darbus dirbsite. Įrankius atrinkome skirstydami pagal dažniausiai sode dirbamus darbus. Tikimės, kad tai padės pasirinkti reikalingiausius įrankius.

• Medžių genėjimas. Prireikti gali šakų genėjimo pjūklo;
• Vejos priežiūra. Akumuliatorinė žoliapjovė vienas iš geriausių pasirinkimų nedideliam plotui;
• Daržo paruošimas. Čia gali prireikti kultivatoriaus. Jis padės išarti ir išpurenti žemę, taip paruošiant lysvę daržovėms ir kitiems lapiniams produktams;
• Plovimo darbai. Dažnas sode nori suplauti lauko baldus, grindinį ir automobilį, tad akumuliatoriumi varoma aukšto slėgio plovimo įranga visada praverčia.

Pravartu paminėti, kad visiems šiems įrankiams gali tikti vienas akumuliatorius. Tai patogu ir praktiška. Tegul ir sodo darbai bus nevarginantys ir lengvi su akumuliatorinių sodo įrankių pagalba.