Aktualus įmonės darbo našumas? Rinkitės DVS

Aktualus įmonės darbo našumas? Rinkitės DVS

Kiekvienos sėkmingos įmonės paslaptis – itin greitai dirbantys ir gerai užduotis atliekantys darbuotojai. Tam turi įtakos daug faktorių: atitinkamas atlyginimas, gera darbo atmosfera, pozityvūs santykiai su kolegomis. Tačiau retai susimąstoma, kad tam didelę reikšmę gali turėti ir laikas, kurį darbuotojai praleidžia ruošdami įvairius, įmonei svarbius dokumentus. Priežastis, dėl kurios dažniausiai vėluoja ataskaitos, reikalingi failai, yra laikas, praleidžiamas būtent ruošiant, pernešant, archyvuojant fizines dokumentų kopijas. Norint padidinti darbuotojų našumą, reikia sumažinti laiką, skirtą failų tvarkymui. Todėl pravartu investuoti į DVS programinę įrangą.

 

Kas tai yra?

 

Tai – dokumentų ir procesų valdymo sistema, skirta efektyviam darbui. Ji apima ne tik esminius failų stebėjimo, saugojimo bei valdymo aspektus, bet kartu yra ir procesų valdymo informacinė sistema. Visi dokumentai šioje programoje kuriami pagal Jūsų nustatytus failų kriterijus ir talpinami į virtualų archyvą. Čia jie lengvai pasiekiami darbuotojų, o reikiami duomenys persiunčiami el. paštu aktualiems asmenims.

 

Kokia jos nauda?

 

Ši sistema turi keletą naudingų aspektų, kurie padės padidinti ne tik Jūsų darbuotojų našumą. Ši DVS įranga užtikrina:

 

  • Greitį ir kokybę. Operatyviai rasite ir pateiksite aktualius dokumentus. Visa veiklą ir veiksmų istoriją galite sekti tiek darbe, tiek nuotoliniu būdu. Ši sistema įdiegiama ir išmaniuosiuose įrenginiuose jei to reikia.

 

  • Mažesnius kaštus. Perkėlus visus dokumentus į virtualią erdvę, sumažės kanceliarinių prekių išlaidos. Nebereikės skirti tiek daug lėšų popieriui, tušinukams, markeriams, segtuvams. Nebeliks poreikio turėti atskiras patalpas dokumentų laikymui ir saugojimui, jas bus galima skirti biuro erdvei didinti.

 

  • Skaidrumą ir valdymo objektyvumą. Sistemoje pateikiamomis priemonės galite nustatyti aiškias atsakomybes ir identifikuoti koks žmogus atlieka kokią užduotį bei stebėti jos progresą.

 

  • Geresnį bendradarbiavimą. DVS sistema turi patogias įdiegtas aplikacijas, kuriomis pasinaudojant galima kalbėti su kolegomis ir vadovais tam skirtuose komunikacijos kanaluose. Taip reikiami žmonės pasiekiami vienu mygtuko paspaudimu.

 

Tai tik keli iš daugelio tokios sistemos pranašumų. Apskritai, ji užtikrina net 3 kartus greitesnius veiklos procesus ir 5 kartus greitesnę informacijos paiešką.

 

Jei jums aktualus darbuotojų našumas ir lengvesni valdymo procesai, ši programinė įranga yra kaip tik Jums. Jos dėka darbuotojai mažiau laiko praleis tvarkydami dokumentus ir daugiau dirbdami įmonei aktualius darbus, nuo kurių priklauso verslo sėkmė.