7 idėjos rudeniniam namų atnaujinimui

7 idėjos rudeniniam namų atnaujinimui

Atrodo, kad šiemet ruduo smogė iš visų jėgų, nors beveik visą mėnesį tūnojo pasislėpęs už kampo, leisdamas džiaugtis dar vis maloniai šildančiais vasariškos saulės spinduliais. O tada – BAM ir vasaros kaip nebūta. Už lango pučia šiaurinis vėjas, rytai pasitinka su pliaupiančiu lietumi ir iš namų lįsti niekur tikrai nesinori. Kur link sukame? Staigiai pasirodęs ruduo yra puiki proga daugiau laiko praleisti namuose ir… juos atnaujinti! Pateikiame net 7 idėjas, kaip sukurti jaukius, šiluma apgaubiančius namuose, kuriuose joks šaltas ruduo neatrodys toks jau bjaurus.

1. Susitvarkykite lentynas

Ruduo ne šiaip sau yra persitvarkymo laikotarpis. Jaukumas taip pat ateina iš to. Tad pirmasis mūsų siūlymas yra ne nauji baldai Kaune ar bet kuriam kitam mieste, o tiesiog tvarkymasis. Atnaujinti, visų pirma, nereiškia pirkti. Tai gali būti paprasčiausias persitvarkymas. Perdėliokite lentynoje knygas pagal spalvas, pastatykite čia kelias žvakes, puokštę gėlių ir namuose jau akimirksniu bus gerokai jaukiau.

2. Atnaujinkite fotelį

Ar žinojote, kad baldus galima labai lengvai atnaujinti jei tik paprašysite? Pakeiskite senus gobelenus ar kitus apmušalus į naujas, šviežias, saulės nenublukintas spalvas – kambaryje akimirksniu bus jaukiau. Kartais tereikia šiek tiek naujų spalvų, kad gyvenimas rudenį atrodytų gražesnis. Išvengti rudeninės melancholijos, kai pagalvoji, ne taip ir sudėtinga.

3. Įsigykite daugiau minkštų šiltų užtiesalų

Nesvarbu kur bus pirktas Jūsų naujausias fotelis – baldai Kaune, Vilniuje ir bet kuriame kitame mieste dažnai kartojasi, kiekvienam suteikiant galimybę įsigyti madingų ir gražių baldų. Tačiau papildomos dekoracijos suteikia originalumo ir savitumo. Minkšti spalvingi užtiesalai pravers ne tik papuošiant jais baldus, bet ir kiekvienam šeimos nariui maloniai susisukant į jaukų rudeninį kokoną.

4. Pagalvėlės niekada nebuvo bloga idėja

Ar vis dar vengiate minkštų pūkuotų ir raštuotų pagalvėlių? Atmerkite akis – jos nuostabiai papuošia namus ir suteikia jiems charakterio. Be to, prisiminkite, koks malonus jausmas yra apsikamšyti krūva pagalvėlių ar pagriūti ant jų ir patogiai įsitaisyti namų kino seansui. Pagalvėlės jungia šeimą ir yra dar vienas puikus būdas išvengti niūrių rudeniškų emocijų.

5. Naujas staliukas kavai ir knygoms? Kodėl gi ne!

Jei minkštieji baldai Kaune nėra Jūsų prioritetas, ruduo yra puikus metas įsigyti naują stalą. Ar žinojote, kad žmogus prie stalo praleidžia maždaug 80 procentų savo dienos? Ar jis bus skirtas kavai, ar darbui, ne visai svarbu, svarbiausia, kad jis būtų patogus! Patogi darbo vieta arba jos atnaujinimas – dar vienas geras darbas rudeniniame darbų sąraše.

6. Nepamirškite rudeninių akcentų

Ar už lango netyčia išlindo ilgai laukti saulės spinduliai? Bėkite į kiemą ir prisirinkite visų įmanoma dekoracijoms pritaikymų gamtos elementų: klevo lapų, kankorėžių, pušų ar eglės šakų, kaštonų, obuolių, akmenukų smilgų. Sukomponuokite visus į jaukią kompoziciją ir suteikite namams naują, jaukų rudenišką įvaizdį.

7. Šviesos papildymas

Temstant vakarams, viskas, ko žmogui reikia iki pilnos laimės – tai šviesa. Vieno centruoto šviestuvo tampa mažoka, be to, jis dažnai skirtas funkcijai atlikti, tačiau su jaukumu jis mažai kuo siejasi. Tai štai – įsigykite kelis lempučių girliandas ir daugiau žvakių. Tai puikus būdas suteikti namas ne tik jaukumo, bet ir daugiau taip reikalingos šviesos.