3 įdomios svetainės interjero idėjos

3 įdomios svetainės interjero idėjos

 

Gražios ir stilingos svetainės įrengimas gali būti nelengvas. Neretai pritrūksta idėjų, kurios padėtų sugalvoti originalių sprendimų. Bet iš tiesų galite labai lengvai sukurti svetainėje tokį interjerą, kuris išsiskirs iš kitų ir džiugins jus ilgą laiką. Tam nereikės net didelių išlaidų. Žinoma, jums reikės įprastų baldų, pavyzdžiui, sofos ir sekcijos, kuriuos galite įsigyti Baldaipl.lt internetinėje svetainėje, tačiau kitomis įdomiomis detalėmis suteiksite kambariui papildomo išskirtinumo.

 

Keli kilimų sluoksniai

 

Iš pradžių idėja gali pasirodyti keista, tačiau ant kilimo uždėtas vienas ar du kilimai gali sukurti tikrai įdomų ir gražų interjerą. Žinoma, visi kilimai turi matytis, todėl ant grindų turi būti padėtas didžiausias, o ant jo mažesnis. Jeigu kilimų norite sudėti daugiau, tai tiesiog visi turi būti sudėti mažėjimo tvarka.

 

Renkantis skirtingus kilimus tai pačiai vietai, labai svarbu atkreipti dėmesį į jų dizainą. Jie būtinai turi derėti tarpusavyje. Dažniausiai pasirenkamas vienas vienspalvis, o kitas margas, raštuotas kilimas. Visgi nereikėtų pamiršti, kad kilimai turi pritikti ir prie interjero, ir prie baldų: sofos, sekcijos ar fotelio, kuriuos įsigyti galite Baldaipl.lt. Tik taip galėsite būti tikri, kad kambarys atrodys gražiai.

 

Tuštumas kambaryje

 

Dažnai kalbama, kaip svarbu svetainėje erdvumas ir tvarka. Tačiau tai visai kas kita nei dabar vis populiarėjanti tendencija palikti tuščias erdves kambaryje. Interjero dizaineriai pataria rinktis mažesnius baldus, nekabinti paveikslų ant sienos, naudoti veidrodžius ar stiklinius staliukus, kad erdvė atrodytų kuo didesnė. Taip svetainė atrodys dar erdvesnė ir tvarkingesnė.

 

Knygos – interjero detalės

 

Jeigu mėgstate skaityti knygas, ši idėja turėtų jums pasirodyti itin patraukli. Knygos iš tiesų ne tik būna įdomios, bet jos atrodo tvarkingai ir gražiai. Jomis galite dekoruoti visą svetainę. Galite kelias knygas visada laikyti ne tik apatinėje kavos staliuko lentynoje, bet ir ant pačio staliuko. Prie sekcijos iš Baldaipl.lt įmontuokite papildomą lentyną, ant kurios sudėsite būtent knygas. Taip parodysite, kad mėgstate skaityti knygas, ir sukursite stilingą svetainės interjerą.

 

Dažnai visų idėjų sujungimas viename kambaryje sudaro per daug netvarkingą vaizdą. Todėl rekomenduojama pasirinkti vieną ir ją pritaikyti savo svetainėje. Žinoma, jeigu viską suderinate gražiai, galite apjungti ir kelias siūlomas idėjas.